Kontakt

industrial.VISION

Ixperta solutions s.r.o.
Lihovarská 1060/12
190 00 Praha–Libeň
DIČ: CZ03980642

Petr Němeček

industrial.VISION manager
petr.nemecek@ixperta.com

HelpDesk 24/7

+420 266 063 333

Obchodní zastoupení CZ

František Fuksa

Presales Engineer / Consultant
+420 703 178 809
Frantisek.Fuksa@ixperta.com

Miroslav Franc

Key Account Manager
+420 602 795 736
Miroslav.Franc@ixperta.com

Petr Jirutka

Key Account Manager
+420 603 533 990
Petr.Jirutka@ixperta.com

Obchodní zastoupení SK

Andrej Kavický

Country Manager
+421 903 532 264
Andrej.Kavicky@ixperta.com

Richard Karaffa

Business Development Manager
+421 918 979 900
Richard.Karafa@ixperta.com

Michal Vyletel

Key Account Manager
+421 908 174 171
Michal.Vyletel@ixperta.com

Chcete se na cokoliv zeptat?